ﻧﻪ ﻣﺮﮒ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ به خاطرش ﺷﺮﺍﻓﺘﺶ ﺭﺍ ﺯﯾﺮ ﭘﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﺩ .

مقاله ها

همدان- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان گفت: دادستانی اقدام به بررسی وضعیت آرد و کمبود آن در استان کرده که نتایجی هم در این باره به دست آمده است.

 

حسن خانجانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در مورد مشکلات پیش آمده برای برخی از نانوایی ها افزود: بخشی از کمبود آرد و نان ناشی از اعتراض نانوایی ها و هماهنگی های به وجود آمده بین آنها و بخشی نیز ناشی از مشکلات به وجود آمده در فرایند توزیع است.

وی اضافه کرد: صاحبان نانوایی ها از یکسال پیش درخواست «بازنگری در قیمت نان» با توجه به افزایش هزینه ها را داشتند و هم اینک با توجه به رشد قیمت ها افزایش قیمت نان را امری ضروری می دانند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان همدان ادامه داد: آنها معتقدند که قیمت نان متناسب با هزینه ها از جمله آب، برق، گاز، هزینه بیمه تامین اجتماعی، حقوق کارگر افزایش نداشته است بنابراین خواستار افزایش قیمت آن هستند.

خانجانی گفت: هم اینک فرمانداری در حال بررسی قیمت نان است و دادستانی نیز در این باره پیگیری های لازم را تا حصول نتیجه انجام می دهد.

به گزارش ایرنا ماهانه ۲۷۰ هزار کیسه آرد بین یک هزار و ۸۵۰ واحد نانوایی در استان توزیع می‌شود. 

تعطیلی زود هنگام برخی از نانوایی ها در چند روز گذشته و عرضه آرد دولتی در بازار آزاد از سوی برخی نانوایی های متخلف از جمله مشکلات پیش آمده در همدان است.