ﻧﻪ ﻣﺮﮒ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ به خاطرش ﺷﺮﺍﻓﺘﺶ ﺭﺍ ﺯﯾﺮ ﭘﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﺩ .

مقاله ها

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان قیمت مرغ در بازار برای مصرف‌کننده را ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان دانست و گفت: عرضه بالاتر از این قیمت جرم محسوب شده و با متخلفان برخورد می‌کنیم.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، ظاهر پورمجاهد ظهر امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار در استان همدن که با موضوع گوشت قرمز و سفید و استمرار تامین آن برای استفاده شهروندان برگزار شد اظهار کرد: کشتارگاه‌های استان وظیفه خود را در توزیع گوشت به خوبی انجام دهند.

وی با بیان اینکه مرغداران در استان نیز باید در موقع تحویل مرغ فاکتور صادر کنند گفت: فاکتور باید در سامانه توسعه تجارت استان ثبت شود ضمن ایکه کشتارگاه‌ها نیز باید فاکتور را صادر و در سامانه ثبت کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان با بیان اینکه عدم صدور فاکتور جرم محسوب می‌شود و با متخلفان برخورد خواهد شد بیان کرد: ۶۶۵ واحد صنفی در سامانه توسعه تجارت استان ثبت نام کرده‌اند.

وی قیمت مرغ در بازار برای مصرف‌کننده را ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان دانست و با تأکید بر اینکه عرضه بالاتر از این قیمت جرم محسوب شده و با متخلفان برخورد می‌کنیم گفت: در صورت کمبود تولید مرغ در استان از سهمیه مرغ وارداتی استفاده خواهیم کرد.

پورمجاهد با بیان اینکه تامین مرغ استان با جهاد کشاورزی و توزیع آن نیز با سازمان صنعت، معدن و تجارت است گفت: همه دستگاه‌ها باید وظیفه خود را به خوبی انجام دهند تا مشکلی در بازار و تامین کالاها نداشته باشیم.