ﻧﻪ ﻣﺮﮒ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ به خاطرش ﺷﺮﺍﻓﺘﺶ ﺭﺍ ﺯﯾﺮ ﭘﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﺩ .

مقاله ها

رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان با بیان اینکه طبق اطلاعیه اتاق اصناف بازار میوه و تره بار شامل محدودیت های تعطیلی ساعت ۱۸ نیست گفت: تمام واحدهای صنفی این اتحادیه با توجه به شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی اعم از زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی هستند.

 رضا البرزی امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه طبق اطلاعیه اتاق اصناف بازار میوه و تره بار همدان شامل محدودیت های تعطیلی ساعت ۱۸ نیست اظهار کرد: صنوفی که مایحتاج ضروری و اولیه مردم را تامین می کنند در حال حاضر مشمول محدودیت نیستند.
وی با اشاره به اینکه چهار صنف ضروری کماکان می توانند به فعالیت روزانه خود ادامه دهند افزود: تمام واحدهای صنفی این اتحادیه با توجه به شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی اعم از زدن ماسک و رعایت فاصله اجتماعی هستند.
رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان با تأکید بر اینکه از سوی اتحادیه تره بار در فواصل مختلف ماسک رایگان در اختیار واحدهای صنفی قرار گرفته است تصریح کرد: بروشورهای رعایت موازین بهداشتی در سراسر واحدهای صنفی نصب شده است.
وی به ضرورت رعایت کامل موارد بهداشتی توسط واحدهای صنفی و متقاضیان اشاره کرد و گفت: واحدهای صنفی از ارائه خدمات به مشتریان بدون ماسک معذور هستند از همین رو از مردم شریف درخواست داریم زمان مراجعه به بازار سرگذر پروتکل ها را رعایت کنند