ﻧﻪ ﻣﺮﮒ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ به خاطرش ﺷﺮﺍﻓﺘﺶ ﺭﺍ ﺯﯾﺮ ﭘﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﺩ .

مقاله ها

 

گروه استان‌ها-رئیس اتحادیه لوازم التحریر همدان گفت: بازار در حالت رکود کامل به سر می‌برد و هنوز خریدهای آغاز سال تحصیلی جدید شروع نشده است

 

عباس ستاره در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان، اظهار داشت: به خاطر شرایط کرونا و بلاتکیفی در چگونگی حضور دانش آموزان در مدارس هنوز خرید لوازم مورد نیاز دانش آموزان برای سال تحصیلی جدید آغاز نشده است.

وی با بیان اینکه بازاریان اجناس جدید را خریداری و وارد بازار کرده‌اند، گفت: برخی اجناس نیز از سال قبل مانده و بخاطر نبود مشتری میزان فروش واحدها کاهش چشمگیری داشته است.

رئیس اتحادیه لوازم التحریر همدان با تاکید بر اینکه قیمت دفتر و کاغذ نسبت به سال گذشته تغییری نداشته است، تصریح کرد:

نرخ لوازم التحریر خارجی بخاطر افزایش نرخ ارز، گران شده اما لوازم‌التحریر ایرانی افزایش قیمت چندانی نداشته است.

ستاره با اشاره به اینکه درصد زیادی از لوازم‌التحریر موجود در بازار تولید داخلی است، اظهار داشت: اجناس ایرانی در مقایسه با کالاهای چینی از کیفیت بالاتری برخوردار است.

پوی افزود: اگر کیفیت کالاهای ایرانی بالاتر برود بدون شک نیازی به ورود اجناس چینی و بی کیفیت خارجی نخواهیم داشت.

رئیس اتحادیه لوازم‌التحریر همدان با بیان اینکه امسال حق فروش کتاب‌های درسی از کتاب فروشی‌ها گرفته شد، گفت: همین امر سبب ضعیف‌تر شدن وضعیت مالی صنف ما می‌شود.

ستاره با اشاره به اینکه موضوع گرفتن حق فروش کتاب‌های درسی از کتاب فروشان یک موضوع کشوری است و سبب اعتراض همکاران ما در سراسر کشور شده است، اظهار داشت: از طریق مقامات کشوری پیگیر این مشکل هستیم.