ﻧﻪ ﻣﺮﮒ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ به خاطرش ﺷﺮﺍﻓﺘﺶ ﺭﺍ ﺯﯾﺮ ﭘﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﺩ .

مقاله ها

مدیرکل کمیته امداد همدان از افتتاح دو مرکز نیکوکاری رسانه و اصناف در همدان خبر داد و گفت: تا پایان سال ۹۹ تعداد مراکز نیکوکاری به ۱۰۰ مرکز می‌رسد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، پیمان ترکمانه عصر امروز در آیین آغاز به کار دو مرکز نیکوکاری اصناف و رسانه با حضور رئیس کمیته امداد کشور اظهار کرد: در ایام انتشار ویروس کرونا با وجود مشکلاتی که ایجاد شد، اما درس‌هایی را برای همگی داشت و ضرورت همبستگی، همدلی و همراهی را احساس کردیم.

وی با تاکید بر اینکه ایجاد مرکز نیکوکاری در این ایام بسیار رهنمون و راهگشاست بیان کرد: در این مراکز کار خیر مردمی می‌شود کار خیری که مردمی بودن آن همواره از تاکیدات رهبر انقلاب نیز بوده است.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان با بیان اینکه در حال حاضر ۶۵ مرکز نیکوکاری در همدان فعال است افزود: در سال ۹۹ تعداد مراکز نیکوکاری در سطح استان به بیش از ۱۰۰ مورد می‌رسد.

وی اضافه کرد: امروز در استان همدان از نماینده ولی‌فقیه تا استاندار و سایر مدیران ما را همراهی می‌کنند و تا پایان سال ۹۹ اخبار خوبی از همدان خواهیم داشت.

ترکمانه با اشاره به افتتاح دو مرکز نیکوکاری دیگر در همدان بیان کرد: یکی از این مراکز نیکوکاری مرکز اصناف است که از قدیم فعال بوده و در کارهای خیر پیشگام بودند و از امروز به صورت ساماندهی شده فعالیت خواهند کرد.
 
وی اضافه کرد: در استان همدان سطح کار رسانه بسیار متفاوت است و همواره در کار خیر نیز پیشگام هستند اما برای انسجام‌بخشی در کارهای خیر مقرر شد مرکز نیکوکاری رسانه شکل گیرد.

مسوول مرکز نیکوکاری اصحاب رسانه استان همدان نیز در این خصوص اظهار کرد: در همدان سه روزنامه برخط و همچنین نمایندگی خبرگزاری‌های آنلاین به علاوه چندین نشریه هفتگی و ماهنامه فعال است که در مجموع ۳ هزار نفر در زمینه رسانه‌ای فعالیت دارند.

محمدرضا بیاناتی گفت: رسانه‌های استان در چهار تشکل مجمع فعالان رسانه‌های انقلاب اسلامی، بسیج رسانه، خانه مطبوعات و انجمن صنفی مدیران رسانه فعال هستند که به تازگی وارد گود نیکوکاری نیز شده‌اند.

وی ادامه داد: افتخار می‌کنیم که در جامعه رسانه جوانان و پیشکسوتانی هستند که می‌توانند موثر واقع شوند و در راه کمک به همنوعان از هیچ تلاشی فروگذار نیستند.

مسوول مرکز نیکوکاری اصحاب رسانه استان همدان با بیان اینکه مرکز نیکوکاری رسانه مردم‌محور است و هدف  آن این است که بتوان جامعه هدف را با یاری مردم حمایت کرد خواستار توجه به این مهم شد.

مسول مرکز نیکوکاری اصناف در همدان نیز اظهار کرد: اولین مرکز نیکوکاری اصناف با همکاری اتحادیه ها و کمیته امداد امروز افتتاح می‌صود.

احمد گازرانی یکی از اهداف شکل‌گیری این مرکز را فعالیت اجتماعی متمرکز در بین اصناف دانست و گفت: از امروز هشت اتاق اصناف شهرستان و ۵۰ اتحادیه مرکز نیکوکاری ایجاد می‌کنند تا بتوانند دست جامعه نیازمند را بگیرند.

وی با بیان اینکه به زودی اصناف قرار است که یک خودرو به روشندلان هدیه کند بیان کرد: همچنین در ایام کرونا پنج تن میوه در بین نیازمندان توزیع شد.

وی با بیان اینکه پویش بخشش اجاره بها از دیگر کارها بود گفت: یک‌هزار واحد صنفی اجاره‌بها به ارزش ۸ میلیارد تومان را بخشیدند.