ﻧﻪ ﻣﺮﮒ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ به خاطرش ﺷﺮﺍﻓﺘﺶ ﺭﺍ ﺯﯾﺮ ﭘﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﺩ .

مقاله ها

 

رئیس اتاق اصناف همدان از انچام انجام مستمر و جدی بازرسی ها در ماه مبارک رمضان خبر داد.

محرابی رئیس اتاق اصناف همدان  در گفت و گو با  خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ با اشاره به آغاز فعالیت عمده اصناف از ۲۳ فروردین بیان کرد: تمرکز عمده بازرسی ها  بعد از بازگشایی اصناف بر روی کالاهای اساسی، معیشتی همچون میوه، نان، مرغ و گوشت و خواروبار فروشی ها بوده است.

او با بیان اینکه در چند روز گذشته شاهد افزایش قیمت کشوری حبوبات  بوده ایم، بیان کرد: بیشترین تاکید و  بازرسی ها اتاق اصناف  بر روی خواربار فروشی ها بوده است.

رئیس اتاق اصناف  همدان ادامه داد: بازرسی و نظارات مستمر بازرسان اتاق اصناف از راستای حسین خانی محل عرضه عمده حبوبات استان برای قطع دست دلالان و گران فروشی انجام می شود.

محرابی با اشاره به بازرسی روزانه از نانوایی های سطح شهر بیان کرد: روزانه در 4 شیفت  از نانوایی سطح شهر بازدید شده و موارد بهداشتی و وزن چانه مورد بررسی قرار می گیرد.

او با اشاره بررسی قیمت میوه در شهر همدان بیان کرد: با توجه به قیمت گذاری میوه در میدان بار همدان با حضور در این مکان قیمت را در  میوه فروشی ها شهر  همدان مورد بررسی قرار می دهند.

رئیس اتاق اصناف همدان با اشاره به ادامه بازرسی ها  در ماه مبارک رمضان بیان کرد:  بیش از 72 مورد بازرسی  از ابتدای ماه مبارک رمضان  از اصنافی همچون نانوایی ها، میوه فروشی، مرغ و گوشت؛ قنادی و سوپر مارکت ها  انجام شده است.

محرابی در  ادامه بیان کرد: در بازرسی های انجام شده از نانوایی ها 22 مورد کم فروشی و 14 مورد عدم رعایت نکات بهداشتی ثبت و گزارش شده است.

او با بیان اینکه در بازر سی ها  از قنادی های سطح شهر همدان نیز 3 مورد گران فروشی و 8 مورد عدم رعایت موازین بهداشتی گزارش شده است، گفت: در بررسی از میوه فروشی های سطح شهر نیز 12 مورد تخلف گران فروشی مشاهده شده است.

رئیس اتاق اصناف همدان در ادامه با اشاره به گزارش 7 مورد تخلف عدم رعایت نکات بهداشتی از سوی صنف مرغ و گوشت در همدان بیان کرد: تا به امروز 4 مورد تخلف گران فروشی و 3 مورد گران فروشی در سوپر مارکت های بزرگ سطح شهر گزارش شده است.

محرابی  بیان کرد: تمامی بازرسی های انجام شده منجر به صدور فرم بازرسی  و معرفی به تعزیرات حکومتی شده است.

او با تاکید بر گشت مستمر در ماه مبارک رمضان گفـت: ماموران اتاق اصناف در این ایام در دو نوبت صبح و بعداظهر به صورت مستمر بازرسی ها را بین همه ی صنوف انجام می دهند.