ﻧﻪ ﻣﺮﮒ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ به خاطرش ﺷﺮﺍﻓﺘﺶ ﺭﺍ ﺯﯾﺮ ﭘﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﺩ .

مقاله ها

دبیر اجرایی اتاق اصناف همدان گفت: با توجه به تدابیری که برای پیشگیری از کرونا اتخاذ شده، هنوز رستوران ها، چلوکبابی و گیم نت های همدان اجازه بازگشایی واحدهای خود را ندارند.

 سعید داراپ پور در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در همدان ، اظهار داشت: بیشتر اصناف همدان با رعایت پروتکلهای بهداشتی فعالیت خود را آغاز کردند اما تالارها، رستورانها و گیم نتها ازصنوفی هستند که اجازه پذیرش مشتری را ندارند.
وی با بیان اینکه مراکز تهیه غذا، تالارها و رستورانها فقط در ساعات پس از اذان مغرب مجاز به ارائه غذا به صورت بیرون بر هستند و به هیچ عنوان اجازه پذیرش مشتری در داخل رستوران را ندارند، ابراز کرد: تقاضای مردم برای هم برای خرید غذای بیرونی کاهش چشمگیری داشته است.
گزارش| گلایه بازاریان و اصناف مشهد از وعده های بی سرانجام مسئولان / دولت از اصناف آسیب دیده حمایت کند + فیلم
تداوم تعطیلی مشاغل پرخطر / تعهد اصناف به رعایت ضوابط سلامت و دستورالعمل های بهداشتی
اصناف و مردم کهگیلویه و بویراحمد از هیچ کوششی در مبارزه با کرونا دریغ نکردند
دبیر اجرایی اتاق اصناف همدان با تاکید بر اینکه خوشبختانه صنوفی که مجوز بازگشایی واحدهای خود را گرفتند در رعایت و اجرای پروتکل های بهداشتی بسیار مصمم هستند، تصریح کرد: از طرفی هم بازرسان اتاق اصناف و بهداشت به شکل روزانه بر تمامی واحدهایی که با سلامت مردم سر و کار دارند نظارت می کنند.
داراپ پور افزود: همه روزه رستورانها و اماکن رفاهی تفریحی در حاشیه شهر و ورودی و خروجی شهر مورد بازرسی گشت مشترک اتاق اصناف و مرکز بهداشت قرار می گیرد. در روزهای اخیر تخلف خاصی مشاهده نشده است.
وی با تاکید بر اینکه واحدهایی که نسبت به رعایت دستورالعمل های بهداشتی بی توجه باشند پلمب می شوند، اظهار داشت: با توجه به شدت مسری بودن ویروس کرونا تنها راه مقابله با آن رعایت موارد بهداشتی است.