ﻧﻪ ﻣﺮﮒ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ به خاطرش ﺷﺮﺍﻓﺘﺶ ﺭﺍ ﺯﯾﺮ ﭘﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﺩ .

مقاله ها

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: برنج هندی و پاکستانی با قیمت ۸ و ۹ هزار تومان در فروشگاه‌های همدان توزیع می‌شود.

 

مجید زرین دلاور در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در همدان، اظهار داشت: از آغاز ماه مبارک رمضان برنج پاکستانی و هندی از شبکه تنظیم بازار با قیمت 8 و 9 هزار تومان توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه در زمینه تامین و توزیع کالاهای اساسی و مایحتاج مردم هیچ گونه کمبودی وجود ندارد، ابراز کرد: هیچ گونه افزایش قیمتی در زمینه موادغذایی نداشتیم و حتی نرخ برخی اقلام کاهش یافته است.

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان افزود: هر کیسه قند 5 کیلویی با قیمت مصوب 30 هزار و 500 تومان و هر کیلو شکر نیز با نرخ 5 هزار و 900 تومان در فروشگاه‌های سطح شهر عرضه می‌شود.

زرین دلاور با بیان اینکه گوشت منجمد نیز به مقدار زیادی در بازار موجود است، اظهار داشت: هر کیلو گوشت قرمز منجمد با قیمت 40 هزار تومان عرضه می‌شود.

وی به قیمت انواع خرما در بازار اشاره کرد و گفت: نرخ مصوب هرکیلو خرمای کبکاب درجه یک، 14 هزار تومان، کبکاب درجه دو 13 هزار، مضافتی درجه یک 20 هزار و مضافتی درجه دو 19 هزار تومان تعیین شده است.

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان افزود: اقلام اساسی در طرح تنظیم بازار  قیمت گذاری شده و از طریق فروشگاههای زنجیره ای و صنوف منتخب توزیع می‌شود.

سیستم جامع اطلاع رسانی قیمت ها