ﻧﻪ ﻣﺮﮒ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ به خاطرش ﺷﺮﺍﻓﺘﺶ ﺭﺍ ﺯﯾﺮ ﭘﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﺩ .

مقاله ها

رئیس اتحادیه قصابان همدان گفت: رکود بازار و کاهش تقاضای مردم برای خرید گوشت، قیمت این کالا را کاهش داده است.

 

اکبر سپهری وفا در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در همدان،اظهار داشت: از هفته گذشته تا کنون قیمت هر کیلوگرم گوشت قرمز گوساله و گوسفندی 8 هزار تومان کاهش یافته و پیش‌بینی می‌کنیم این روند نزولی قیمت ادامه داشته باشد.

وی تصریح کرد: وقتی گوشت منجمد توسط دولت وارد بازار می‌شد، قاچاق آن هم افزایش یافته بود اما از زمانیکه این گوشت با ارز نیمایی و به وسیله بخش خصوصی وارد می‌شود مشکل کمبود برطرف شده و فراوانی آن در بازار سبب کاهشر فشار تقاضا بر روی گوشت گرم گوسفندی و گوساله شده است.

قاچاق دام زنده کاهش یافته است

رئیس اتحادیه قصابان همدان با تاکید بر اینکه قاچاق دام زنده به طرز قابل توجهی کاهش یافته است، ابراز کرد: قیمت دام زنده نیز در هر کیلو 8 هزار تومان ارزان شده است.

سپهری وفا با بیان اینکه هنوز قیمت گوشت برای اقشار مختلف جامعه  گران است  و مردم توانایی خرید آن را ندارند، گفت: این کاهش تقاضا تعداد کشتار را نیز کاهش داده است.در حال حاضر قیمت هرکیلو دام زنده بین 80 تا 83 هزار تومان است.

وی نرخ هر کیلو گرم گوشت نرمه گوسفندی در بازار همدان را 120 هزار تومان اعلام کرد و افزود: گوشت مخلوط گوسفندی نیز با نرخ 80 هزار تومان به فروش می‌رسد.

رئیس اتحادیه قصابان گفت: گوشت مخلوط گوساله نیز 80 هزار تومان بوده و گوشت نرمه 95 هزار تومان است. گوشت منجمد هم  با قیمت بین 50 تا 52 هزار تومان به فروش می‌رسد.

سیستم جامع اطلاع رسانی قیمت ها