ﻧﻪ ﻣﺮﮒ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ به خاطرش ﺷﺮﺍﻓﺘﺶ ﺭﺍ ﺯﯾﺮ ﭘﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﺩ .

مقاله ها

رئیس اتحادیه طلافروشان همدان با بیان اینکه رکود بیش از اندازه بر بازار طلا حاکم شده  است گفت: قیمت طلا وابسته به قیمت ارز است و نسبت به آن افزایش و یا کاهش می‌یابد.

 

مهدی غلامی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه قیمت طلا تقریباً تثبیت شده است اظهار کرد: قیمت هر گرم طلای 18 عیار در کانال 400 هزار تومان در حال تثبیت است.

وی با تأکید بر اینکه رکود بیش از اندازه بر بازار طلا حاکم است افزود: با توجه به شرایط سیاسی و اقتصادی تقریبا تورم موجود در کشور مهار شده و تثبیت قیمت دلار باعث شده قیمت طلا هم تقریبا ثبات پیدا کند.

رئیس اتحادیه طلافروشان همدان با بیان اینکه امکان افزایش و یا کاهش قیمت دلار وجود دارد ادامه داد: قیمت طلا وابسته به قیمت ارز است و نسبت به آن افزایش و یا کاهش می‌یابد.

وی با بیان اینکه به دلیل افزایش قیمت طلا قدرت خرید مردم کاهش یافته است خاطرنشان کرد: در این شرایط خرید مردم کاهش می‌یابد و بالطبع درآمد کسبه نیز کاهش خواهد یافت بنابراین در تعیین مالیات‌ها باید این مساله در نظر گرفته شود.

غلامی با بیان اینکه در حال حاضر حباب سکه از بین رفته است گفت: با توجه به نرخ مالیات، خرید و فروش سکه 1.5 درصد در نظر گرفته شده به عبارت دیگر قیمت خرید سکه 1.5 درصد بالای قیمت و هنگام فروش 1.5 درصد زیر قیمت است.

سیستم جامع اطلاع رسانی قیمت ها