ﻧﻪ ﻣﺮﮒ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ به خاطرش ﺷﺮﺍﻓﺘﺶ ﺭﺍ ﺯﯾﺮ ﭘﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﺩ .

مقاله ها

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: 41 پروژه ملی برای استان همدان تعریف شده که ردیف بودجه دارد و باید پیگیر اجرای آن باشیم.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، حمیدرضا حاجی‌بابایی عصر امروز در همایش «روز اصناف» با اشاره به اینکه فضای استان مطلوب است اظهار کرد: تمام دست‌اندرکاران به اجرای پروژه‌ها فکر می‌کنند و اگر نبود مشکلات اقتصادی، 41 پروژه مهم که در استان در نظر گرفته شده نمود بیشتری پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه قرار است همه حاشیه‌ها کنار رود و بر روی متن تمرکز کنیم تصریح کرد: یکی شدن فضای استان و همدلی در آن برای برخی شائبه ایجاد کرده که گویی خبری است در حالی که خبری نیست جز کار.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همدان از نظر شرایط اقتصادی در زمره استان‌های برتر کشور است و زیرساخت‌ها برای توسعه و پیشرفت آماده است.

وی با بیان اینکه نام اصناف و بازار همواره با دیانت و امانتداری عجین بوده است خاطرنشان کرد: در 40 سال گذشته اصناف ما صادقانه در خدمت نظام و کشور بودند.

حاجی‌بابایی با اشاره به اینکه همه مسائل به طور شفاف مطرح می‌شود و عملکردها نیز به طور کامل مشخص است ادامه داد: امکانات موجود در کشور می‌تواند پاسخگوی نیاز ما در داخل و منطقه باشد.

وی با بیان اینکه آمریکا به این جمع‌بندی رسید که در دنیا یک کشور وجود دارد که به راحتی نمی‌تواند آنچه می‌‌خواهد را به آن دیکته کند تصریح کرد: در طول چند روز گذشته شاهد مواضع متضاد رئیس جمهور آمریکا هستیم که دلیل این اتفاق هم اعتقاد، تکنولوژی و علم ماست.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس بیان کرد: آمریکا چند روز پیش عنوان می‌کرد که همه نقاط باید زیر نظر او باشد اما امروز می‌گوید طلایی‌ترین نقطه دنیا به او مربوط نیست.

وی با بیان اینکه امسال باید سال سرپا نگاه داشتن مردم باشد و کمک به اصناف خرد نیز باید مد نظر قرار گیرد ادامه داد: باید مشخص می‌شد کالای اساسی چند نوبت، در چه فواصل زمانی و به چه میزان در اختیار مردم گذاشته شود که انجام نشد.

حاجی‌بابایی با تأکید بر اینکه بخشی از این کمبود و خلأ را باید بر عهده مجلس گذاشت و بخشی از آن را نیز باید متوجه دولت کرد گفت: در این موقعیت حساس تصمیم‌گیری و عمل کار دشواری است اما می‌‌شود بهتر عمل کرد و این گلایه وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه اگر خواهان رونق استان هستیم باید همه امکانات و زیرساخت‌ها را برای مردم استان آماده کرد اظهار کرد: باید شرایط برقراری ارتباطات و رشد را فراهم کرد، امروز در استان با وجود همه سختی‌ها برای آماده شدن زیرساخت‌ها، شرایط خوبی وجود دارد.

سیستم جامع اطلاع رسانی قیمت ها