ﻧﻪ ﻣﺮﮒ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ به خاطرش ﺷﺮﺍﻓﺘﺶ ﺭﺍ ﺯﯾﺮ ﭘﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﺩ .

مقاله ها

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: زیر ساخت‌های رشد و توسعه استان همدان فراهم است و از نظر شرایط اقتصادی در زمره استان‌های برتر کشور است.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، حمیدرضا حاجی‌بابایی شامگاه چهارشنبه در همایش روز اصناف  اظهار داشت: همدان از نظر شرایط اقتصادی در زمره استان‌های برتر کشور است و زیرساخت‌ها برای توسعه و پیشرفت آن  مهیا است.

وی با بیان اینکه نام اصناف و بازار همواره با دیانت و امانتداری عجین بوده و در 40 سال گذشته اصناف ما صادقانه در خدمت نظام و کشور بودند، ابراز کرد: امکانات موجود در کشور می‌تواند پاسخگوی نیاز ما در داخل و منطقه باشد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا موضع ضعف خود در برابر جمهوری اسلامی را اعلام کرده ، گفت:  آمریکا به این جمع‌بندی رسید که در دنیا یک کشور وجود دارد که به راحتی نمی‌تواند آنچه می‌‌خواهد را به آن دیکته کند. آمریکا چند روز پیش عنوان می‌کرد که همه نقاط باید زیر نظر او باشد اما امروز می‌گوید طلایی‌ترین نقطه دنیا به او مربوط نیست.

حاجی بابایی  با اشاره به اختصاص 14 میلیارد دلار اعتبار از محل فروش نفت و درآمد دولت به کالاهای اساسی مردم در سال 98، ابراز کرد:  امسال باید سال سرپا نگاه داشتن مردم باشد و کمک به اصناف خرد نیز باید مد نظر قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه اگر خواستار رونق استان هستیم باید همه امکانات و زیرساخت‌ها را برای مردم استان آماده کنیم تصریح کرد:  امروز در استان با وجود همه سختی‌ها  زمینه برای  رشد  و توسعه زیرساخت‌ها فراهم است.

سیستم جامع اطلاع رسانی قیمت ها