ﻧﻪ ﻣﺮﮒ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ به خاطرش ﺷﺮﺍﻓﺘﺶ ﺭﺍ ﺯﯾﺮ ﭘﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﺩ .

مقاله ها

روز جهانی قدس روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارت گر، روز مقابله ی مستضعفین با مستکبرین است .

 روز قدس میراث گران‌بهای بنیان گذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیان گر اعتقاد و پایبندی‌اش به اندیشه ی وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه ی جهانی است .
صهیونیست غاصب باید بداند حکومت اسلامی و به ویژه مردم شریف و انقلابی ایران همواره از حقوق به‌حق ملت فلسطین حمایت کرده و غده ی سرطانی اسرائیل غاصب را محکوم می‌کند. امسال اهمیت گرامی داشت روز قدس بیشتر از همیشه است و جهان اسلام و مجامع اسلامی باید قدرت مندانه‌تر از سال‌های قبل به یاری مردم مقاوم فلسطین بشتابند .
اتاق اصناف همدان در آستانه ی روز جهانی قدس ، جنایت اشغال گران و حامیان غربی آنان را محکوم کرده و یک بار دیگر ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بنیان گذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و با پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جمعه، همگام با مردم خداجوی ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت نموده و با مشت‌های گره کرده شعار « مرگ بـر آمریکا و مرگ بـر اسرائیل » سر داده و از آحاد مردم همیشه در صحنه و روزه‌دار دعوت می‌نمائیم با حضور قدرتمند خود در راهپیمائی روز جهانی قدس شرکت نموده و لرزه بر اندام پوشالی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی بیاندازند و موجب دل گرمی و قوت قلب مبارزان فلسطینی باشند.

                                                                                                                             حسین محرابی

                                                                                                                     رییس اتاق اصناف همدان

سیستم جامع اطلاع رسانی قیمت ها