ﻧﻪ ﻣﺮﮒ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ به خاطرش ﺷﺮﺍﻓﺘﺶ ﺭﺍ ﺯﯾﺮ ﭘﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﺩ .

مقاله ها

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با تأکید براینکه به زودی قیمت قند و شکر تثبیت می‌شود، گفت: کمبودی در تأمین قند و شکر وجود ندارد.

 

مجید زرین دلاور در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه همدان، با بیان اینکه بیش از نیاز معمول قند و شکر در استان توزیع شده است، اظهارکرد: از اسفند سال گذشته تا کنون 10 هزارتن شکر در استان همدان توزیع شده است درحالیکه براساس بررسی‌ها ماهانه 5000 تن شکر مورد نیاز است.

وی با اشاره به اینکه قند و شکر به زودی با یک قیمت در بازار عرضه خواهد شد، افزود: درحال حاضر مشکلی در قند و شکر نداریم اما به دلیل فاصله قیمتی در بازار اخلالی در شبکه توزیع ایجاد شده است به‌طوریکه گاهی فاصله قیمت تا 20 هزار تومان هم می‌رسد .

وی با بیان اینکه در توزیع قند و شکر از ظرفیت عمده‌فروشان استفاده می‌شود، یادآور شد: به زودی قندو شکر یک نرخی خواهد شد و قندو شکری به عنوان دولتی و آزاد نخواهیم داشت.

زرین‌دلاور با تأکید براینکه در هیچ کالایی کمبود نداریم، ادامه داد: در هیچ کالایی کمبود وجود ندارد که مردم احساس ناامنی کنند. متأسفانه صف‌های موجود به دلیل تقاضای کاذب بوده و مردم بیش از نیاز خرید می‌کنند.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان به مردم توصیه کرد خانه‌های خود را تبدیل به انبار نکنند چرا که به‌زودی قیمت شکر و قند تثبیت خواهد شد.

وی درباره توزیع گوشت به نرخ دولتی نیز گفت: از سال گذشته توزیع عمومی گوشت دولتی نداریم و اگر دولت سهمیه‌ای به استان بدهد؛ به جامعه هدف تعریف شده توزیع می‌شود.

وی با اشاره به توزیع گوشت قرمز به نرخ 85 هزار تومان در همدان، یادآور شد: یک واحد واردکننده گوشت قرمز با ارز نیمایی در استان همدان مباشر توزیع بوده و واحدهای عرضه‌کننده و فروشگاه‌ها می‌توانند از این گوشت‌ها توزیع کنند.

سیستم جامع اطلاع رسانی قیمت ها