ﻧﻪ ﻣﺮﮒ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ به خاطرش ﺷﺮﺍﻓﺘﺶ ﺭﺍ ﺯﯾﺮ ﭘﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﺩ .

مقاله ها

رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: دلیل عمده کمبود روغن نبود ورق‌های مورد نیاز تولید حلب‌های روغن است.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، نبود روغن جامد در بازار یکی از سوژه‌هایی است که توسط مردم در سامانه فارس من با عنوان «نبود روغن جامد در بازار همدان» ثبت شده است.

رئیس اتاق اصناف همدان در گفت‌و‌گو با فارس اظهار کرد: مدیریت روغن، برنج و گوشت در دست اتاق اصناف نیست و در مجموع بازار در سیاست‌گذاری‌های کالاهای اساسی دخالتی ندارد.

حسین مهرابی افزود: دولتمردان در این حوزه تصمیم می‌گیرند و بازار تنها در حوزه توزیع در این بخش وارد می‌شود.

روغن‌های جایگزین در بازار موجود است

رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن وتجارت استان همدان در گفت‌و‌گو با فارس اظهار کرد: روغن جامد در بازار موجود است اما میزان آن به ویژه در وزن‌های بالا کم است.

علیرضا شجاعی با بیان اینکه دلیل عمده این کمبود نبود ورق‌های مورد نیاز تولید حلب‌های روغن است افزود: واردات پالم نیز با مشکل مواجه شده و همین مسائل در تولید و توزیع روغن وقفه ایجاد کرده است.

وی با اشاره به اینکه حلب و لایه روکش آن  وارد کشور می‌شود تصریح کرد: البته کالاهای جایگزین وجود دارد که می‌تواند نیاز مردم را برطرف کند.

رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه قنادان عادت دارند که از یک نوع روغن استفاده کنند افزود: البته تجربه نشان داده که می‌توان ارقام دیگری را جایگزین کرد.

سیستم جامع اطلاع رسانی قیمت ها